Jak to probíhá?

V žádném případě se nejedná o náhradu jakékoli léčby. Jde tady o něco jiného než o odstranění akutních potíží. Jde o procesy probíhající skrytě na úrovni naší vědomé a podvědomé mysli, která je hybnou silou ovládající veškerou činnost našich buněk. Těm, kteří se sami aktivně rozhodnou, se dostane podpory, pochopení, empatie.  Výsledkem by měla být harmonie těla a duše, snížení stresu a obnovení životní síly. Tady není vhodné spěchat, je třeba mít trpělivost a najít si pro sebe více času. Tím nejvýznamnějším krokem, který uděláme, je naše pevné vnitřní rozhodnutí ke změně. Pravděpodobně se zde setkáte s jinými formami komunikace a „diagnostiky“, než na jaké jste dosud  u lékaře zvyklí. Místo receptu na lék Vám bude nabídnuta pomocná ruka  a nová naděje . Je to začátek cesty ke zdravému životu.

Co můžete očekávat od našeho setkání ?

Předpokládám, že máte za sebou už řadu zkušeností a pokusů, jak se osvobodit od stresu a životních starostí. V téhle oblasti většinou nefungují ani rychlá řešení, ani žádné univerzální léčebné postupy, které by měly trvalý efekt. Existuje však jeden naprosto přirozený způsob, který podobné účinky rozhodně má.

Setkáte se s přístupem, který je v rámci klasické léčby z mnoha důvodů neuskutečnitelný. Bude na vás působit síla empatického vcítění a empatické komunikace a pokud to sami sobě dovolíte, začnete naslouchat skutečným pocitům a potřebám, které máte. Stres ustoupí a vy uvidíte všechno v novém světle. Sami objevíte příčiny svého trápení i možnost cesty ven.

Uděláte tak svůj první  „malý krok k velké změně“.

Můžete s výhodou použít novou možnost.