Ideální hmotnost

IDEÁLNÍ HMOTNOSTTak jako zdraví obecně, je i ideální hmotnost  projevem  hlavního přírodního zákona – zákona rovnováhy (harmonie).  Zdravý organismus přirozeně k tomuto stavu směřuje. Naším úkolem je i v tomto případě „pouze“ odstraňovat překážky, které jsme během života sami přírodě postavili do cesty.
Je v dnešní době vůbec možné zdravě a natrvalo zhubnout?
O hubnutí, nadváze a obezitě je toho sepsáno už tolik, že je tím internet téměř přesycen. Proto jen velmi stručně.
Víme, že hlavním problémem dnešního stravování je nedostatek minerálů, vitaminů a stopových prvků v potravinách při současné vysoké kalorické hodnotě. To vede k trvalému vnitřnímu hladu, přejídání a paradoxně k buněčné podvýživě se všemi negativními dopady na naše zdraví. Týká se to nás všech a problém začíná již v útlém dětském věku. Dětská obezita je nejzávažnějším civilizačním zdravotním problémem současného světa…Víme, že k tomu, aby hubnutí probíhalo zdravě (přiměřeně rychle, z tukové tkáně při zachování svalové hmoty), musí být v rovnováze naše vnitřní prostředí – metabolismus.Víme, že běžné omezující diety v konečném důsledku nefungují, naopak vedou k obávanému  jo-jo efektu.
Jak tedy dosáhnout své vytoužené ideální hmotnosti?Nebojte se!
Podaří se Vám to, pokud se vážně rozhodnete pro nový životní styl, pokud dobře pochopíte základní principy a pokud se začnete těšit na to, co přijde. O vše ostatní se postará
 
Inteligentní a vyvážený program s ozdravnými efekty
  1. Bez narušení metabolismu, bez jo-jo efektu
  2. Vyrovnává kyselost vnitřního prostředí
  3. Vyživuje organismus a předchází vzniku zdravotních problémů
  4. Vyrovnává hladinu cukru v krvi (účinná léčba diabetu II.typu)
  5. Bez fyzického či psychického strádání, bez pocitu hladu
  6. Každý si sám reguluje délku trvání hubnoucího programu
  7. Vhodný i pro osoby bez možnosti aktivního pohybu
  8. Vede přirozeně ke zdravým stravovacím návykům s trvalými účinky
  9. Při snížení hmotnosti o 5 – 15% klesají významně rizika civilizačních chorob (vysoký krevní tlak, srdečně-cévní onemocnění, cukrovka, nemoci pohybového aparátu, hormonální nerovnováha, onkologická onemocnění…)
 O tom všem se dozvíte více při osobním setkání. Postup je vždy individuální a závisí na typu Vaší nadváhy či obezity, na Vašich dosavadních stravovacích návycích, psychické pohodě a motivaci, případných zdravotních potížích atd.S trochou nadsázky lze říci: „Kolik lidí, tolik způsobů hubnutí.“Jde o Vás a Váš vlastní dobrý pocit. Zapomeňte na uměle vytvářené „ideály“ krásy ve světě reklamy, porušení přírodního zákona harmonie v podobě jakýchkoli extrémů se dříve nebo později odrazí na našem zdraví.
Neváhejte a přijďte se poradit